Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Малку Љубов од страна на NoJo Пустински Цвет - Фокс и Пердуви Розова, Сива и Аква 3 Дел Креветчето Постелнина Set - Утешителот, Опремени Креветчето Лист, Прав Кавга

Малку Љубов од страна на NoJo Пустински Цвет - Фокс и Пердуви Розова, Сива и Аква 3 Дел Креветчето Постелнина

DEN 2159.76
 

Производот е достапен
Достапност

Утешителот 34 x 43, креветчето Лист 28 x 52 x 8, Прашина кавга 12" Капка.Карактеристики нијанси на розова, праска, Теал, сива и бела за хармоничен дизајн.Креветчето лист вклучува еластична сите на пат за совршено сит се вклопуваат.Тоа одговара на стандард и кабриолет Креветчето душек.Прашина кавга се направени од цврст меки розова ткаенина и 12 инчен капка.Пустината цвет колекција 3-парче Креветчето Постелнина сет вклучува утешителот, опремени креветчето Лист и прашина кавга.Собата се вклопува во стандардната креветчето душек дека мерките 28" X 52".Сите парчиња се направени од супер-меки ткаенини за snuggly ноќен сон.Убави бои во комбинација со еден чуден, фокс и пердуви природата-инспириран тема, да се направи овој сет Една кои ќе стојат во вашиот бебе соба.На утешителот мерки 34" X 43" И вклучува координирање на ткаенина на задниот дел.Нијанси на розова, праска, теал, сива и бела направи оваа No Jo постелнина поставен Симпатична и разновиден.Лесно да се чисти и се грижи за!.

Кон својствата

Производи во категоријата