Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Воздушниот Компресор Вентил Плоча Добра Цврстина Добар Квалитет Вентил Плоча, Воздушниот Компресор Делови за Воздушниот Компресор Замена Додаток

Воздушниот Компресор Вентил Плоча Добра Цврстина Добар Квалитет Вентил Плоча, Воздушниот Компресор Делови за

DEN 160.56
 

Производот е достапен
Достапност

【Професионален Дизајн】вентил плоча поставена е специјално дизајниран за компресори за воздух, кој дефинитивно ќе се подобри работната ефикасност на машината. 【Премиум Материјалот】вентил плоча е направена на парична казна метален материјал со добар квалитет и цврстина.Тоа може да се користи подолго време и е многу лесно да се инсталира. 【Димензија】опашката е 28mm широко и на вкупната должина 57mm.Ве молиме изберете да се купи според реалните потреби. 【Карактеристики】На воздушниот компресор додатоци комплет вклучувајќи 5 компјутери на плочата за да се исполнат количество потреби.Совршена замена за додаток за воздушниот компресор. 【Супериорни Перформанси】Воздушниот компресор делови се со одличен квалитет и цврстина за да се обезбедат подобри работни перформанси.Функција : 1. Вентил плоча е направена на парична казна метален материјал со добар квалитет и цврстина.2. Секој сет вклучувајќи 5 компјутери на плочата за да се исполнат количество потреби.3. Работните перформанси на плочата е извонредна.4. Совршена замена за додаток за воздушниот компресор.5. Опашката е 28mm широко и на вкупната должина 57mm.Спецификации : Предмет Тип : Вентил Plate Material : Metal Tail Ширина : 28mm / 1.1 in Total Должина : 57mm / 2.24 in Package Листата : 5 x Вентил Плоча.

Кон својствата

Производи во категоријата