Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
DZS Elec Светилка Сенка Носителот 2 ПАРЧИЊА Сребро Светилка Сенка Сијалица Клип Адаптер за DIY Светилка Проекти Clip-За Абажур Адаптер

DZS Elec Светилка Сенка Носителот 2 ПАРЧИЊА Сребро Светилка Сенка Сијалица Клип Адаптер за DIY Светилка Проекти

DEN 186.96
 

Производот е достапен
Достапност

Едноставна сребро, со вашата декорација стил.Пакување : 2 сребро абажур клип адаптери.Големина : 90 x 50mm/3.5 x 2inch.Направени од високо-квалитет метал, electroplating процес, рѓа-доказ, корозија-отпорни и издржливи.Одлична DIY осветлување додатоци, може да се користи за табела светилки, подни светилки, стои светилки, табела светилки, итн.Тоа е погоден за DIY осветлување проекти во домови, ресторани, кафулиња, итн.Што може да се направи уникатен светилки според вашите сопствени желби.На клипот-тип адаптер со појавување на врвот може да се поправи на абажур на конвенционално во облик на крушка и да ја поправите абажур во позиција без светилка сопственикот заградата.

Кон својствата

Производи во категоријата