Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
ИРВИН Алатки менгеме на назад-ЗАФАТ Клешти, Игла Носот со Пролетта, 5-1/2-Инчен (2078955)

ИРВИН Алатки менгеме на назад-ЗАФАТ Клешти, Игла Носот со Пролетта, 5-1/2-Инчен (2078955)

DEN 359.76
 

Производот е достапен
Достапност

Карактеристики трајни никел хром челична конструкција.Пролет-натоварени да се намали заморот.Висока потпора за поголема сила во вилицата.На Pro Touch костец обезбеди дополнителна удобност и да се намали рака замор.Машински вилици се обезбеди максимална грчевито држејќи се на сила.Тенок игла носот со парична казна совет за прецизност работа.Опис на производот Карактеристики трајни никел хром челична конструкција.Пролет-натоварени да се намали заморот.Висока потпора за поголема сила во вилицата На Pro Touch костец обезбеди дополнителна удобност и да се намали рака замор.Машински вилици се обезбеди максимална грчевито држејќи се на сила.Тенок игла носот со парична казна совет за прецизност работа.ИРВИН Алатки менгеме на назад-ЗАФАТ Клешти, Игла Носот со Пролетта, 5-1/2-Инчен (2078955) На Ирвин менгеме на назад-Зафат 5-1/2-Инчен Игла Носот со Пролетта нуди парична казна совет за прецизност работа, и мазна вилици, кои се спречи површината marring.Овој зафат е направен од Никел хром челична конструкција за целокупната сила и издржливост, а кој има Pro Touch зафат за удобност и да се намали рака замор.Дополнително, оваа алатка обезбедува висока потпора за поголема сила во вилицата, и е пролет натоварени за лесно грчевито држејќи се за.Стр.кога('A').извршување(function(A) { A. на('а : проширувач : toggle_description : за да се префрлате : колапс', функција(податоци) { прозорец.скролувајте(0, податоци.проширувач.$проширувач[0].offset Top-100); }); }); Од Производителот ИРВИН 5-1/2" Игла Носот w/пролет нуди тенок игла носот со парична казна совет за прецизност работа и мазна вилици, кои се спречи површината marring.Направени од Никел хром челична конструкција за целокупната сила и издржливост кој Pro Touch зафат за удобност и да се намали рака замор и висока потпора за поголема сила во вилицата.

Кон својствата

Производи во категоријата