Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Шпорет Knob Опфаќа,2-Пакети Дете Доказ Шпоретот Безбедност Опфаќа,Универзалниот Дизајн

Шпорет Knob Опфаќа,2-Пакети Дете Доказ Шпоретот Безбедност Опфаќа,Универзалниот Дизајн

DEN 215.76
 

Производот е достапен
Достапност

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Јасно покрие ви овозможува лесно да се види дека вашиот горилници се безбедно во позиција off.заштитете го вашиот семејството и домот со нашите knob опфаќа!.Мерка вашиот копчиња пред купување.За да бидете сигурни дека овие опфаќа ќе одговара на вашиот шпорет.Имаме предвидени инструкциите на нашиот производ слики.Материјал : шпоретот knob маска направена од еко-пријателски PP(Полипропилен) пластика.Обновливи и долг животен век со висока температура отпор, висока цврстина, висока цврстина и високо ниво на транспарентност.НЕМА ПОВЕЌЕ да се ГРИЖИШ : Овие шпоретот knob опфаќа не само што помагаат да бебе доказ вашиот дом, но, исто така домашно милениче-доказ вашиот дом премногу!Дека е во право кучињата се познати да случајно го вклучите печка или печка, како и.СУПЕР ЛЕСНО ДА се ИНСТАЛИРА : Тоа трае само една минута да се стави на и не се потребни никакви алатки или специјален хардверски да го направи тоа.Мајка повеќе не мора да се грижите за протекување на гас од бебе е отворањето на шпоретот.Тоа, исто така, изолатите масло.Големина : кол. 1.65 инчен , висина 1.57 инч.

Кон својствата

Производи во категоријата