Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
DREAMLANDSALES 300Pcs 18 Големина Поставите Метрички Надворешни Circlips Snap Задржувајќи Прстен Асортиман Продавница за Полнење, Црни Алуминиумски Тешко Челик

DREAMLANDSALES 300Pcs 18 Големина Поставите Метрички Надворешни Circlips Snap Задржувајќи Прстен Асортиман Продавница

DEN 311.76
 

Производот е достапен
Достапност

Опис : Овој пакет вклучува вкупно 300 компјутери, црна термички обработени легура тешко Circlip Кадар Прстен , отпорност на корозија, анти-корозија и високи-цврстина.држи силно и lastingly за долго време , погодна за внатрешна и надворешна.Големина опсег : 3мм, 4mm, 5mm, 6mm, 8mm, 10мм,11mm, 12mm, 13mm,16mm, 19mm,20mm,22mm,25мм,26mm,28mm,32-милиметри, 18common употреба големини со метрички систем и 300 парчиња вкупно.Погодност : Дојде со убав комплет со различни големини може да ги исполни вашите секое барање.Тие се спакувани во еден транспарентен трајни пластична кутија, погодно за ваша употреба и чување.Примена : Кавга-бесплатно користење со оски, шахти и други подвижни делови.Користи широко за цилиндри, автомобили, вентили, електрични апарати, прскање, врати и прозорци, лежишта, машини за да се спречи имајќи расклатување.Служба : Ние ќе повратни информации во 12 часа, или да испратите Q&A директно.Информации за производот 300 Избрани Circlips во различни големини.Овој пакет содржи 18 различни популарни големини на circlips во обновливи корисна за чување.Кутијата исто така може да се користи за складирање кутија , лесно се чуваат и организирани.Содржи 18 Популарни Големини (Внатрешен Дијаметар) : 3мм 20pc 4mm 10pc 5mm 15pc 6mm 25pc 8мм 15pc 10мм 20pc 11mm 15pc 12mm 15pc 13mm 25pc 14mm 15pc 16mm 20pc 19mm 25pc 20mm 15pc 22mm 20pc 25мм 15pc 26mm 15pc 28mm 10pc 32-милиметри 5pc.

Кон својствата

Производи во категоријата