Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
NutriChomps Куче Chews, 6-инчен Плетенки, Лесно да се Вари, остри кожа-Слободен Куче Третира, Здрава, 4 Брои, Вистински Путер од кикиритки Вкус

NutriChomps Куче Chews, 6-инчен Плетенки, Лесно да се Вари, остри кожа-Слободен Куче Третира, Здрава, 4 Брои,

DEN 285.12
 

Производот е достапен
Достапност

Препуштање во куче третира никогаш не била толку здрави за вашиот pup.Плетенки се совршено големина за Мали, Средни, Големи и Огромни кучиња.Ние направивме една совршена конзистентност, не премногу меки, не е премногу тешко.ВИТАМИНИ & МИНЕРАЛИ : Направен со природни квалитетни состојки кои ќе го негуваат и поддршка на вашето куче е телесни функции.Вашиот pup ќе сакаат овие!.Ние сме горди на посветеност, напорна работа и посветеност на квалитет што беше потребно за да заработат оваа елита, квалитет, сертификација.Тие се збогатена со витамини и минерали, што ги прави како вкусни како тие се хранливи.Ние ви препорачуваме да се третираат вашето куче на Nutri Chomps џвакање да се ублажи досада, како награда за добро однесување или едноставно како секојдневна лекување.Бидејќи Nutri Chomps се 100% остри кожа-бесплатно, тие се лесно да се вари.СОВРШЕН КОНЗИСТЕНТНОСТ и ЛЕСНО ДА се ВАРИ : Специјално направена за да ги задоволи вашето куче е инстинктивно потреба да се џвака.Овие високо-протеин куче chews се засилени со 7 есенцијални витамини и минерали за да им помогне одржите вашиот pup големо чувство.Зошто 100% Остри Кожа Бесплатно?Остри кожа chews за кучиња се само делумно сварлива што значи останатите производ може да се создаде потенцијал варење прашања во кучиња.Дури и кученца со најчувствителните на стомак ќе сакаат овие куче chomps.Заедно со вкусен протеини од пилешко и свинско кожата, ние додадете витамин Д за да се помогне да се зголеми вашето куче е циркулаторниот систем здравје.Овие закани се лесно на дигестивниот тракт и чувствителен стомак.Овие здрави chews промовира добро орално здравје преку помагање за отстранување на плак и забен камен од своите заби и непца, како што се џвака.Вашето куче ќе се молам што повеќе.Додадено манган сулфат помага со нервниот систем функционира, додека рибофлавин додатоци поддршка на кожата, очите, и стомакот здравје.ПРЕМИУМ ПЛЕТЕНКА СТАП CHEWS : Нашата Плетенка chews се направени со рерна-печено пилешко и свинско кожата, заедно со вистински млеко или путер од кикиритки, нудејќи хранлив оброк за вашето куче.

Кон својствата

Производи во категоријата