Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Живиот Свет Hagen Милениче Превозникот

Живиот Свет Hagen Милениче Превозникот

DEN 342.24
 

Производот е достапен
Достапност

Превозниците се дизајнирани да се преземат ризик од мали миленичиња патување.Добро вентилирани; Создава грациозен и удобна околина.Опремени со билатерален, не се лизга подови.Издржливи; Изградена со две проширува рачки за лесно носење.Мерки 11.8 инчен должина од 9 инчен ширина од 8.3 инчен висина, За мали миленичиња само.Живиот Свет Превозникот е совршено решение за вршење на вашите скапоцени мали миленичиња безбедно и лесно.Единицата има многу иновативен дизајн карактеристики за удобност и практичност.Направени од издржлив, џвакањето отпорна пластика, превозникот е изграден за да трае.Таа има близнак рачки за enhanced вршење на удобност и голем отвор на врвот за лесно внатре пристап.Мрежа на вентилација цепнатинки сите околу превозникот е дизајниран за оптимално циркулацијата на воздух.Превозникот има билатерален дното површина која обезбедува на вашето домашно милениче со обезбеди основа како што го носат единица.Тоа, исто така, има систем на заклучување за да се обезбеди вашето домашно милениче не ќе избега.Превозникот е исто така се идеални за употреба како привремено дом во кафез чистење.Овој Голем Превозникот е погодна за стаорци, гвинеја свињи и chinchillas.Димензии : 30 см, L x 23 cm W x 21 cm H (11.8" x 9" x 8.3").Кога превоз на вашите мали домашни миленичиња, на искушението е на врвот во вашите раце или ролна тоа се појавува во вашиот џемпер и носат наоколу.Ова може да биде во ред за краток период од време и на кратки растојанија, но за голем број на причини, вклучувајќи ја безбедноста и удобноста–тоа не е добра идеја за подолги патувања, како што се на ветеринар или да вашиот детето шоу-и-кажи презентација на училиште.Најдобар, најумен, и најлесен начин да го добиете за вашите мали домашни миленичиња од точка А до Б е да се користи домашно милениче превозникот специјално дизајниран за мали животни.Идејата е да се обезбеди убаво и се изедначи режимот на транспорт–не радост возење.Превозници се дизајнирани да се преземат ризик од мали миленичиња патување и да се осигурате дека вашиот кожен еден патува во удобноста и безбедноста.Носители доаѓаат во две големини - мали еден за хрчаци, gerbils, глувци и мали стаорци и голем еден за стаорци, гвинеја свињи и chinchillas.

Кон својствата

Производи во категоријата