Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Џон Boos JNS Серија 1-1/2 Дебела Орев Дрво Врвот Работа Маси, 48 x 24 x 1-1/2 Орев Дрво Врвот

Џон Boos JNS Серија 1-1/2 Дебела Орев Дрво Врвот Работа Маси, 48 x 24 x 1-1/2 Орев Дрво Врвот

DEN 14473.44
 

Производот е достапен
Достапност

Американски Црн Орев 1.5 во.дебела помеша работ жито врвот.Цврста Градба.Поцинкуван база и bracing.Прилагодливи куршум нозе.Топ заврши со продорен масло.Џон Boos создава работа маси кои се еластични и функционални, а исто така и за одржување стилски едноставност.Тие се толку топли и ги поканува дека иако тие се стокмено за комерцијални средини тие ќе се чувствуваат само дома во вашата кујна.Овие солидна работа табели се направени од издржлив помеша орев и се 1-1/2" дебела.Оваа мазна работа површина седи на врв на здрав, прилагодливи поцинкуван база, заедно со поцинкуван shelving да ја зголеми вашата кујна складирање.Овие харди табели се признати, почитувани и се користи од страна на готвачи во светот, па оваа табела ќе се направи совршен избор за вашиот шик кујна.Бродови срушени, assembles лесно.Масло заврши врвот.Направени од Американски црн орев.35" Висина x 48" Должина х 24" Ширина x 1-1/2" Дебела.

Кон својствата

Производи во категоријата