Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Honkaii 4Pcs Креветчето Постелнината се Поставува за Момчето , Зоолошката градина Бебе Постелнина Сетови Неутрални со Утешителот Опремени Лист Креветчето Здолниште Ќе?

Honkaii 4Pcs Креветчето Постелнината се Поставува за Момчето , Зоолошката градина Бебе Постелнина Сетови Неутрални

DEN 959.76
 

Производот е достапен
Достапност

100% се Ултра-фини Полиестер Влакна. [Материјал] : Ние ги почитуваат принципот на мекост, практичност и удобност, со користење на 100% се ултра-фини полиестер влакно, мека и дише, не е лесно да се деформира, машина перат.Додека давање на бебе мека на допир, лесно е за мајка за чистење и нега. [Size] : Нашата 4 парчиња расадник сет вклучува утешителот,креветчето опремени лист,креветчето здолниште, Ќебе.Големината на утешителот (33*42 додатен : 200g/м2), креветчето лист : 28*52*8.5 , креветчето здолниште : 28*52*10 .Ќебе : 30*30 .Оваа бебешка постелнина собата е погодна за сите 28*52 инчен бебе креветчето. [Стил на дизајн] : На ватенка е сцена каде што има симпатична бебе лавови, бебето слонови, бебе giraffes, бебе мајмуни, бебе крокодили, и птиците се игра во зоолошката градина.Заедно со појавување на креветчето опремени лист, кревет здолниште, ќебе, го прават родителите на бебето лесно може да се создаде Симпатична, жива, и полн со живот тематските бебе соба за деца. [Разумен Конфигурација на 4pc Креветчето Поставува] : Постојат еластична бендови околу креветот дека се полесно да се поправи и заштита на душек.Појавување на кревет здолниште го прави бебето кревет cuter, и ќебе е неопходен елемент за бебиња. [Совршен Подарок] : Ова 4-парче креветчето постелнина собата е совршен како подарок за нови мајки.Тоа е, исто така, совршен подарок за иднината бебе!Овој производ е погоден за сите момчиња и девојки.Утешителот : 33*од 42 инчи (додатен : 200g/м2).Креветчето Опремени Лист : 28*52*8.5. Креветчето Здолниште : 28*52*10. Ќебе : 30*30. Перење откако пред првата употреба може да се направи нашите комплет помек.Со цел да ја користите опремени лист за подолг период на време, ве молиме однесувајте се кон еластична бенд нежно, не се повлече премногу тешко.Специјализирана во областа на домашен текстил, особено бебе производи, Honkaii ќе ви донесе бескрајна топлина, мекост, и атмосфера, така на вашето бебе може да се добие опуштено и удобно во секојдневниот живот и дополнителна малку шик за дома декор.Уживајте во вашето семејство пат; Вие ќе бидете изненадени како мека, свиленкаста, и удобно овие луксузен кревет листови се!.Свеж сет на кревет листови се секогаш добредојдени, без разлика дали тоа да биде за вашиот babys соба или како подарок.Она што ги красат или спиење можеби, овие мека и пријатна кревет листови се одличен избор.Креветчето Постелнината во Собата за девојка и момче е лесно да се грижи за и машина перат; нема боја бледнее, не намалување, и нема разрешница, обезбеди погодности за вашиот зафатен живот.Answer : ___________________________ Note : .Перење откако пред првата употреба може да се направи нашите комплет помек.Со цел да ја користите опремени лист за подолг период на време, ве молиме однесувајте се кон еластична бенд нежно, не се повлече премногу тешко.

Кон својствата

Производи во категоријата