Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
2Pack 6000mAh DCB206-2 Батерија Замена за Dewalt 20V Батеријата Литиум MAX DCB204 DCB200 DCB206 DCB205-2 DCB201 DCB203 DCB181 DCB180 20V DCD/DCF/DCG/DCS XR Серија за Dewalt 20volt Алатки Батерии...

2Pack 6000mAh DCB206-2 Батерија Замена за Dewalt 20V Батеријата Литиум MAX DCB204 DCB200 DCB206 DCB205-2 DCB201

DEN 1487.76
 

Производот е достапен
Достапност

【БАТЕРИЈА ТИП】100% Сосема Нов Премиум Батерија Тип : Литиум Напон : 20 V Капацитет : 6000m Ah Компатибилен со оригиналниот производител опрема и полначи. 【ВИСОК КАПАЦИТЕТ И КВАЛИТЕТ】6000m Ah направи вашата моќ алатка подолг рок време 3 X од други батерии и лесен транспорт.Вграден-во со висок квалитет Клетки за продолжување на животниот век на батеријата.без мемориска ефект, и може да биде обвинет или празни како што е потребно, без губење на капацитетот.LED Светло на Индикаторот им овозможува на корисниците да се провери состојбата на батеријата лесно. 【РАБОТА И 】100% Компатибилен со dewalt 20v cordless алат : DCB200 DCB203, DCB204, DCB205, DCB205-2, DCB200-2, DCB180, DCB204-2, DCD/DCF/DCG/DCS серија батеријата. 【БЕЗБЕДНО И КВАЛИФИКУВАНИ】Сите CEENR производи се CE, FCC, Ro HS уверение, тестирани од страна на производителот за да одговара на ОЕМ производи и извезуваат низ целиот свет.Подолго Траење&Безбедност На Батеријата. 【КУПИ СО ДОВЕРБА】Ние гордо стоиме зад сите наши производи за 100% , Ако од било која причина не сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас, бидејќи нашите број еден цел е задоволството на клиентите и ние сме посветени на остварување на тоа право за вас.Напон : 20 V.Капацитет : 6.0 Ах.Тип На Производ : Замена На Литиум Јонска Батерија.Состојба Тип : 100% Сосема Нов Премиум Батеријата.За Dewalt 20 V Max DCB205 DCB206 DCB207 DCB204 DCB203 DCB201 DCB200 DCB180 DCB181 DCB182 DCB183 DCB184 DCB205-2. DCD740, DCD740 B, DCD780, DCD780 B, DCD780 C2, DCD780 L2 ,DCD785 C2, DCD785 L2, DCD980 L2, DCD980 M2,.DCD985 B, DCD985 L2, DCD985 XRn, DCD985 L2, DCD785 C2, DCD780 C2, DCD780 B, DCD740 C1, DCD740 B.DCF880 C1-ЈП, DCF883 B, DCF883 L2, DCF885, DCF885 B, DCF885 C2 ,DCF885 L2, DCF895 B, DCF895 C2, DCF895 L2,.DCF895 L2, DCF895 C2, DCF895 B, DCF885 L2, DCF885 C2, DCF885 B, DCF883 L2, DCF883 B, DCF880 C1-ЈП DCF883 B.DCG412, DCG412 B, DCG412 L2. DCS331 B, DCS331 L1, DCS331 L2, DCS331 N, DCS380 B, DCS380 L1 ,DCS381, DCS391 B,.DCS391 L1,DCS393,DCS393,DCS391 L2,DCS391 L1,DCS391 B, DCS381, DCS380 L2, DCH214 L2. 2 Пакет 6000m Ah Литиум Батерија Замена за Dewalt 20 V tools. 1* прирачник за Корисникот.Ние ќе се фокусираме на високи перформанси развој и компатибилност подобрување на доверба за да се обезбеди батерии може да одговара на алатки како оригиналот, па дури и оние работи подолго од ОЕМ батерии.Спецификации : .Напон : 20 VCapacity : 6.0 Ah Product Тип : Замена на Литиум Јонска Battery Condition Тип : 100% Сосема Нов Премиум Батеријата. 2 Пакет 6000m Ah Литиум Батерија Замена за Dewalt 20 V tools 1* прирачник за Корисникот.

Кон својствата

Производи во категоријата