Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Chiwo Рефлексивни Вест Работи Опрема 2Pack, Висока Видливост Прилагодливи Безбедност Ves за Ноќта Велосипедизам,Пешачење, Џогирање,Куче Одење

Chiwo Рефлексивни Вест Работи Опрема 2Pack, Висока Видливост Прилагодливи Безбедност Ves за Ноќта Велосипедизам,Пешачење,

DEN 309.36
 

Производот е достапен
Достапност

Тока затворање. ✔ВИСОКО ВИДЛИВИ Можете слободно да ја подесите големината на мисловните вест, што ќе ви овозможи да се движат слободно.Нашите рефлексивни бендови се совршени за било која возраст и пол!. ✔ВИСОК КВАЛИТЕТ – Рефлективен бендови се направени од врвен квалитет Најлон ткаенина и супер-светли рефлексивни сребрени ленти со појас тока и рака на adjusters направени од јак ,тврда пластика кои ќе го издржат целиот живот на повторна употреба. ✔УДОБЕН И ЛЕСЕН – за Разлика од елеци, овие ремени се повеќе удобен.Целосно прилагодливи и дише дизајн овозможува комплетна опсег на движење.Тоа е исто така супер лесни лесно да се носат.Се вклопува во текот било облека во секоја сезона. ✔НЕОГРАНИЧЕНА ФЛЕКСИБИЛНОСТ : Висока видливост suspender тип рефлексивни подигнат вест за БИЛО отворено активност; вклучувајќи Пешачење, Трчање, возење Велосипед или motorbiking, Одење, Џогирање, Изградба или сообраќај работа,Патот на итни случаи каде висока vis облека е потребно.

Кон својствата

Производи во категоријата