Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Безбедност 1 Шпоретот Knob Опфаќа 2 Пакети од 5 Count

Безбедност 1 Шпоретот Knob Опфаќа 2 Пакети од 5 Count

DEN 205.92
 

Производот е достапен
Достапност

Малите деца сакаат да истражуваат и да се најде копчиња фасцинантен.Помогнат на вашиот шпорет копчиња надвор од границите со Шпоретот Knob Покрива од Безбедноста 1.Универзалниот дизајн го прави лесно да се инсталира и на шарки капак овозможува лесно родителска пристап кога е потребно, но frustrates деца и им помага да ги чувате безбедни.Внимание : Шпоретот Knob Опфаќа може да се создаде мали гребнатини да не ' рѓосувачки челик површини.

Кон својствата

Производи во категоријата