Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
BESTTEN Отворено Моќ Акциите со 6 Куќи и 9 Нога Продолжување Мозок, Тешки Моќ Лента со Заштита од Преоптоварување Прекинувач и Водоотпорна Капаци, ETL Наведени, Зелена

BESTTEN Отворено Моќ Акциите со 6 Куќи и 9 Нога Продолжување Мозок, Тешки Моќ Лента со Заштита од Преоптоварување

DEN 503.76
 

Производот е достапен
Достапност

6-штекер моќ акциите со 9ft продолжување мозок е погодно за проширување на извор на енергија на вашиот двор или градина.Зелена боја вклопува во со вашето уредување.Заштита од преоптоварување се префрлат лесно се врти за вклучување/исклучување на вашиот Божиќ/празник/двор/градина декорација светла, базен пумпа, фонтана и повеќе.Овластувања до 6 вклучен во објекти во исто време, индивидуални водоотпорна штекер опфаќа направи совршен за користење во секое време. 15 A/125 V/1875 W, SJTW AWG14/3 C продолжување на кабелот.ETL наведени.Понекогаш ви треба повеќе погодно извор на енергија за надворешна употреба.На BESTTEN отворено моќ удел обезбедува збир на повеќе приклучоци, долго флексибилни продолжување мозок, и удобен двор прашање, што е одлично за моќта на вашиот одмор светлата страна осветлување, звук опрема, базен пумпа, чешма и повеќе отворено апарати.

Кон својствата

Производи во категоријата