Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Emvency Фрли Перница Покрие Расадник Rocketship Простор во Портокалова Астрономија Декоративни Перница Случај Дома Декор Плоштадот 18 x 18 Инчен Pillowcase

Emvency Фрли Перница Покрие Расадник Rocketship Простор во Портокалова Астрономија Декоративни Перница Случај

DEN 1893.60
 

Производот е достапен
Достапност

Бренд нови перница маска, печатење на двете страни.Без додатен/вметни, услужни и velour како се чувствуваат.Кожата-пријателски : Оценка Сомот, фина текстура, мека рачка и удобно.Тоа е еластичност, без pilling и без стимулација на кожата.Декорација : дневна соба, спална соба, дом, канцеларија, трпезарија и др.Удобно & пријатна на допир, носи луксузен изглед на вашиот дом декоративни.Дизајн : Скриен патент за стил, удобност и подобро се вклопуваат.Секој pillowcase е внимателно стокмено и покажува топ-квалитет на изработка.Нега : Машина за миење ладно одделно.Нежно Циклус.Не кајгана.Не железо.Перница покрива не само што може да се заштити вашиот скапи перница внесува но, исто така, се меша и се поклопува со вашиот другите перници и мебел за свежо до вашиот дом Овие перница опфаќа ќе биде совршен прилог за декорација на вашиот кауч, троседот, кревет, автомобил, седиште, прозорец на седиштето, двојка, дневна соба, спална соба, подот, тремот, клупа, канцеларија, итн.Материјал на pillowcase не се штетни за човечката кожа, дури и за деца и домашни миленици може да се користат без да се грижите.Секој од нив има невидлива патент и над-заклучен шевовите, што значи дека тие се издржливи и трае долго.Рака мие или машина за миење pillowcase со ладна вода.ANSWER : ___________________________ NOTE : ПЕРНИЦА ГИ ОПФАЌААТ САМО, БЕЗ ПЕРНИЦА INSERT (ВНЕСИ).

Кон својствата

Производи во категоријата