Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
DJF за Ford F150 F250 F350 Камиони задната врата се Справи Планината Копија Заден Поглед на Камерата,8L3Z-9943400-AC,8L3Z9943400AC

DJF за Ford F150 F250 F350 Камиони задната врата се Справи Планината Копија Заден Поглед на Камерата,8L3Z-9943400-AC,8L3Z9943400AC

DEN 1439.76
 

Производот е достапен
Достапност

Издржливи долго d Лесно се инсталира.Оваа резервни камера доаѓа со сите жици и конектори кои можат да бидат инсталирани на камиони со по-продажбата на пазарот прикажува.Водоотпорен, широк агол на камерата, подобро ноќ визија, паркинг линија со "on / off" switch.8 L3 Z9943400 AC.ОЕМ : 8 L3 Z-9943400-AC Одговара за Ford F150 (2004-2014), F250 (2008-2016), F350 (2008-2016), F450 (2008-2016), F550 (2008-2016) камиони.Вклучени компоненти : 1x Копија Камера 1x Долго Продолжување Кабел 1x задната врата се Справи.Fitment : За Ford F150 2004-14 За Ford F250 2008-16 За Ford F350 2008-16 За Марк LT 2006-2008 Пакет листата : 1x на Ford задната врата се Справи Камера 1x Моќ Кабел & Video Кабел.

Кон својствата

Производи во категоријата