Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
FURWEY HTV Винил Црна 12Inch ×20Feet преносот на Топлината Винил Тркалаат Железо на Винил за Маица

FURWEY HTV Винил Црна 12Inch ×20Feet преносот на Топлината Винил Тркалаат Железо на Винил за Маица

DEN 299.76
 

Производот е достапен
Достапност

Лесно плевел,се сече, пренос и не е лесно да падне.Поставување параметри според инструкции (или приспособување на извршувањето на секоја машина поинаку) за сечење и катира ќе биде повеќе придонесуваат за вашиот завршување на проектот.По повтори тестови, нашите производи имаат висока еластичност, HTV винил е толку издржливи дека за повтори чистење ќе се одржи повисок квалитет, ќе не е лесно да се пуштат боја, за производство на парична казна проекти имаат повеќе предности.Нашите винил е безбедно и висок квалитет.Таа поддржува машина за чистење (прв чистење е во рок од 24 часа.Тоа е подобро да се мијат задната страна) и да бидете креативни предмети за деца.Можете исто така да остварите некои дизајни на вашиот перници, кеси, Т-маица, и така натаму.Можете исто така да остварите некои креативни дизајни за домашни додатоци. 20 Feet HTV може да помогне да се заврши многу дизајни, погоден за употреба на повеќето основни ткаенини, вклучувајќи спортски mesh ткаенини.Исто така погоден за памук, полиестер и памук мешавина ткаенини.Персонализација на Т-маици, дуксери, суичери, капи и други облека непречено користење на овој занает професионални одделение HTV винил Пакет.HTV поддржува машина за чистење (прв чистење е во рок од 24 часа.Тоа е подобро да се мијат задната страна).Имајте на ум дека ако не се премногу производство искуство, обидете се да се направи мал дел од експеримент за да се спречи губење на винил.Голема апликации за дневни потреби, како маици, капи, перници, кеси, паричник и сл.Совршени детали ви помогне да го направите занает дизајни совршен.FURWEY Професионални Железо на Винил е едноставен и лесен материјал кој може да се направи личен дизајн на некои предмети.Нашите повеќе разноврсна и живописни htv винил ролни се најдобри за Cricut, Силуета Камео и и така натаму.Креирајте го вашиот индивидуализирана дизајн и сите нови идеи што чекаат да бидат создадени.

Кон својствата

Производи во категоријата