Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Aupoko R134A Фармацевт Вентил AC Ладилни Шише Настроената, R134A Може да Допрете со 1/2 Машки и 1/2 Женски Навој, Одговара за Автомобилски клима Уред Полнење

Aupoko R134A Фармацевт Вентил AC Ладилни Шише Настроената, R134A Може да Допрете со 1/2 Машки и 1/2 Женски Навој,

DEN 167.76
 

Производот е достапен
Достапност

ШИРОК КОМПАТИБИЛНОСТ - Корисно може да издавање R-134a AC ладилни допрете 1/2" тема за R134 A автомобилската климатизација издавање вентил.Се користи за пункција стил.ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ -На R134a AC ладилни може да шише допрете настроената е направен од висок квалитет на алуминиум, минатата под екстремни услови и за издржливост и безбедност.Совршено заптивки за да се спречи протекување.ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА - Оваа R134 A автомобил климатизација адаптер е дизајниран со "Т" рака управувана панч/вентил за контрола, тоа е eaay да се користи, ергономски структура за високи перформанси за време на работа.ТЕМАТА -На R134 A frezon може да допрете со 1/2" машки и женски навој.Ладилни шише настроената нишка (Женски/Внатрешната Нишка) : 1/2", ладење цевка врска нишка (Машки/Надворешен Навој) : 1/2". 1 ГОДИНА ГАРАНЦИЈА - Цел AC може да допрете вентил од Aupoko, ние може да обезбеди 12 месеци гаранција, треба да се има било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате, нашата служба за корисници ќе ви одговори во рок од 24 часа.Карактеристики : Материјал : Алуминиум Alloy Refrigerant Може да Допрете Тема : 1/2" Женски x 1/2" Машки.Боја : Gold Package Вклучува : 1 x Pc R134 A Ладилни Шише Настроената.

Кон својствата

Производи во категоријата