Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Diablo - DSP2110-P2 во 7/8. x 6 во. SPEEDemon Лопата Малку (2-Pack)

Diablo - DSP2110-P2 во 7/8. x 6 во. SPEEDemon Лопата Малку (2-Pack)

DEN 191.28
 

Производот е достапен
Достапност

БРЗИНА-СОВЕТ авто-feed дизајн лесно се вади малку со минимален напор и побрзо дупки.Оптимизиран криви гребло дизајн брзо ги отстранува чип start-up за повеќе дупки на плаќање.Влијание Силна зголемува месо тело стабилност и издржливост.Аглеста поттикне сечење на работ резултати дрво за чиста дупки и намалена blowout.Максимална ефикасност во cordless и corded влијание и вежба возачи.Diablo е SPEEDemon™ Лопата Малку спектар обезбедува еден од најбрз, повеќето напор дупка дупчење решенија на пазарот за брзо и чисти дрво.Со високи перформанси БРЗИНА-СОВЕТ™ дизајн самостојно се храни, за побрзо дупка се прави кога во споредба со традиционалните лопата битови.На оптимизиран Криви Гребло дизајн го подобрува чип евакуација на процесот за повеќе дупки на плаќање.Овој опсег е Силно Влијание™ за зголемување на месо тело стабилност и издржливост во cordless и corded влијание и вежба возачи.

Кон својствата

Производи во категоријата