Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
ANDAST Работи Рефлексивни Вест Опрема 2 Пакет,Висока Видливост Прилагодливи Безбедност Вест за Ноќта Џогирање,Куче Одење

ANDAST Работи Рефлексивни Вест Опрема 2 Пакет,Висока Видливост Прилагодливи Безбедност Вест за Ноќта Џогирање,Куче

DEN 282.96
 

Производот е достапен
Достапност

Високо Видливи Можете слободно да ја подесите големината на мисловните вест, што ќе ви овозможи да се движат слободно.речиси една големина одговара на повеќето, за мажи,жени и деца.Удобно & Лесни – за Разлика од елеци, овие ремени се повеќе удобен.Целосно прилагодливи и дише дизајн овозможува комплетна опсег на движење.Тоа е исто така супер лесни лесно да се носат.Се вклопува во текот било облека во секоја сезона.Нема потреба батерии за водење на елеци.Тоа е многу безбедност и удобно.Широко се Користи И Услуги на Клиентите : мисловните вест за Трчање,Пешачење, Одење Куче, Велосипедизам, Џогирање, исто Така добар избор за изградба, општинските работници, инженери, surveyors, шумарство, магацин персонал, паркинг посетители, аеродром земјата екипи, премин безбедноста стража, итн, каде што високо vis облека е потребно.Ве молиме контактирајте со нас ако кој било проблем, ќе може да аплицираат за враќање или размена во секое време за да се осигура вашата 100% шопинг искуство.Издржливи полиестер & појас тока & adjusters, долгата употреба на времето.Супер-светли рефлексивни сребро, високо видливи Еластичен материјал & Прилагодливи дизајн, една големина одговара на повеќето.Лесно да се стави на,Удобен за носење.Ергономски и едноставен дизајн.Лесен и лесно да се свитка, можете да го носите во вашиот џеб.Совршена алатка за да заличи вашето активности на отворено.Заштедите пари на една вест за сите сезони.Издржливи полиестер & појас тока & adjusters, долгата употреба time Super-светла рефлексивни сребро, високо видливи Еластичен материјал & Прилагодливи дизајн, една големина одговара на most Easy да се стави на,Удобен за носење.Ергономски и едноставен design Lightweight и лесно да се свитка, можете да го носат на вашиот pocket Perfect алатка за да заличи вашето отворено activities Save пари на една вест за сите сезони.Пакет Листата : 2 x рефлектор вест(Виолетова+Зелена).

Кон својствата

Производи во категоријата