Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Fidus Големи 1 Галон/128oz Мотивациони Шише за Вода со Време Маркер & Слама,Leakproof Tritan BPA Free Вода на Југ,Осигурајте се дека Пиете Доволно Вода Дневно за Фитнес,Теретана и Отв

Fidus Големи 1 Галон/128oz Мотивациони Шише за Вода со Време Маркер & Слама,Leakproof Tritan BPA Free Вода на

DEN 428.16
 

Производот е достапен
Достапност

【Мотивациони Понуда и Време за Напредок】Со уникатни инспиративни понуда и време за напредок на тоа, оваа вода шише е одлична за мерење на вашата дневна доза на вода, тоа ќе остане хидриран и пиете доволно вода во текот на денот.Мора да се има за секој фитнес цели, вклучувајќи губење на тежината и општата здравствена состојба. 【1 Галон Голем Капацитет】Големи 128 ОЗ капацитет овозможува да уживаат во еден полн со вода шише/jug, без да рефил тоа често.Опремен со мерна скала ви помогне да ги проверите вистинската количина на вода доза лесно и јасно.Широк-устата отворање е лесно да се пополни со коцки мраз и чиста. 【Различни Дизајн & Преносни】флип горниот капак е дизајниран со безбедни за заклучување направи тоа прашина и течење доказ.Еден пренослив слама ви овозможува да уживате во истури-доказ пие или брз проток на вода.Тоа исто така може да се користи без слама,двојна намена и шише за вода.Со преносни врвката за околу рака и анти пропадна контрола на дизајнот,што го прави полесно да се носат насекаде.Совршен за салата, тренингот,канцеларија и било отворено recreations. 【BPA Free & Идеален Подарок】 Направени на квалитет на храна одделение еко-пријателски обновливи tritan ко-полиестер пластика, ова шише за вода што е 100% BPA & TOXIN СЛОБОДНИ,мирис слободни и здрави за вашата дневна вода за пиење.Доаѓа со различни живописни бои, таа е идеална за вашите најблиски, за да им помогне одржите хидрирани и здрави. 【Купување Совети & Употреба Забелешка】-Ако има било каков проблем, само контактирајте со нас, ние ќе се справи со тоа веднаш.Забелешка за Користење : Не е за машина за миење Садови!.

Кон својствата

Производи во категоријата