Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Metabo HPT UC18YKSL 18 Volt Литиум-јонска Лизгачот Стил Полнач

Metabo HPT UC18YKSL 18 Volt Литиум-јонска Лизгачот Стил Полнач

DEN 1031.76
 

Производот е достапен
Достапност

Истите алатки.Ново Име.Hitachi Power Tools е преименувана во Metabo HPT.Компатибилен со Metabo HPT 18 V Литиум-Јонска Лизгачот Стил Батеријата Пакети.Компактен Дизајн го Прави Држачи за Лесно за Чување и Транспорт.Пријави Лизгачот Стил Батерии во Рамките на Час.Бара 120 V, 60 Hz на Внесување Енергија и Користи Стандардни Две-Prong Северна Америка Приклучокот.На Metabo HPT UC18 YKSL универзална брза батерија полнач ќе наплаќаат повеќето Metabo HPT 14.4 V-18 V Li-Ion слајд-стил батерии.Овој апарат располага со голема индикатор светлото за да им кажуваме на корисниците кога батеријата е целосно наполнета.Тоа е доволно компактен за да се земат многу малку простор околу работата област и тоа пакети до лесно да се земе во движење.Оваа Универзална Брз Полнач е способен за полнење на батеријата во малку, како и 35 минути.Забелешка : Овој полнач бара 120 V, 60 Hz на внесување енергија и користи стандардниот две-prong Северна Америка приклучокот.

Кон својствата

Производи во категоријата