Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Влезот Врата Интелигентни Глас Добредојдовте Уред Здраво Добредојдовте Сензор Добредојдовте Глас Брз Аларм Свири за Продавница

Влезот Врата Интелигентни Глас Добредојдовте Уред Здраво Добредојдовте Сензор Добредојдовте Глас Брз Аларм Свири

DEN 410.16
 

Производот е достапен
Достапност

Параметар : Влезот врата големина е околу 9 x 6 x 2.5 см/3,5 x 2.4 x 1in,индукција distance3cm,откривање агол е лачно 120°(таванот тип) и капацитетот на меморијата е 4 M бајти.Напојување : Влезот врата се напојува со 3x AAA батерија (не е Вклучен) или USB кабел за напојување,кој може да ви донесе повеќе погодност.Два Начини : Постојат два начини на A, B. режим е полна циклусот на репродукција; Б режим е еден режим.Притиснете на копчето за да се префрлате помеѓу A и B режим.Вграден засилувач моќ, говорникот моќ е до 1 W/8Ω, прилагодлив во twolevel звукот,звукот е висока, повеќе во линија со вашите потреби.Примена : Влезот врата поддржува надворешни мемориска картичка (не е вклучен) или вграден БЛИЦ репродукција, повеќе погодно.Има широк спектар на апликации, како што се затворен празник декорација, продавница,која може да се инсталира во предната врата, прозорец рамка, патеката и на други места ви се допаѓа.Сигурен Квалитет : производство и производство на производи следат строги производ за контрола на квалитетот.Производот изведба е стабилна и квалитетот е сигурен.Можете да ги користите за долго време со доверба.Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов Објект од Типот : Влезот Врата Материјал : АБС Боја : Како на Сликата Прикажани Големина : Прибл. 9 x 6 x 2.5 см/3,5 x 2.4 x 1in Напојување : 3 x AAA Батерија (Не е Вклучен) или USB Кабел за Напојување Индукција Растојание : 3cm Откривање Агол : Лак 120° (Таванот Тип) Мемориски Капацитет : 4 M Бајти Поддршка : Мемориска Картичка (Не е Вклучен), се Препорачува 8 G (Не се Вклучени) Примена : за Добредојде, Аларм, Гласовен Потсетник Пакет Листа : 1 x Влезот Врата 1 x Инсталација Заградата 1 x Инсталација на Додатоци 1 x англиски јазик Прирачник.

Кон својствата

Condition:
100% Brand New
Item Type:
Entrance Doorbell
Material:
ABS
Color:
As the Picture Shown
Size:
Approx. 9 x 6 x 2.5cm/3.5 x 2.4 x 1in
Power Supply:
3  x AAA Battery (Not Included) or USB Cable Power Supply
Induction Distance:
3cm
Detection Angle:
Arc 120° (Ceiling Type)
Memory Capacity:
4M Bytes
Support:
Memory Card (Not Included), Recommended 8G (Not Included)
Application:
Welcome, Alarm, Voice Prompt
Package List:
1 x Entrance Doorbell    :
1 x Installation Bracket :
1 x Installation Accessories :
1 x English Manual :

Производи во категоријата