Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
SanDisk Ултра 3D NAND 500GB Внатрешни SSD - SATA III 6 Gb/s, 2.5 Инчен /7 mm, До 560 MB/s - SDSSDH3-500G-G25

SanDisk Ултра 3D NAND 500GB Внатрешни SSD - SATA III 6 Gb/s, 2.5 Инчен /7 mm, До 560 MB/s - SDSSDH3-500G-G25

DEN 1296.00
 

Производот е достапен
Достапност

Вашиот Спасувачки План документи ќе и бидат испорачани до вас преку е-маил само на адресата поврзана со вашата сметка и може да се најде во вашата сметка на центарот во рамките на Купувачот/Продавачот Пораки.Ако вашиот диск ќе престане да работи, Спасување data recovery план ќе се обиде да се враќање на податоци од успеа диск и да го обнови податоците ќе бидат вратени на медиумите уред за складирање или преку безбедна cloud-базирани складирање на податоци.Опфаќа нова Цврста Состојба диск на било кој бренд кога купени во рок од 30 дена (потврда мора да бидат задржани за набавки не се на иста трансакција).Бесплатен превозот за во лабораторија на податоци за обновување; 24/7 онлајн случај статус следење.Ако вашите податоци не се обнови, ќе добиете вашите пари назад. .Да се забрза вашиот КОМПЈУТЕР за побрз boot-up и вжештена-брзо игри и графика.Ултра-брз : секвенцијален прочитајте брзини до 560 MB/s; секвенцијални напишете брзини до 530 MB/s (врз Основа на внатрешни тестирање; спроведување може да се разликува во зависност од дискот капацитет, домаќин уред, OS и примена. 1 megabyte (MB) = 1,000,000 бајти.). 3 D NAND овозможува поголема издржливост, така вашиот диск трае подолго и да користи помалку енергија.NCache 2.0 технологијата обезбедува вжештена-брзо брзини.Цел со твоите Алекса от уред.Само прашајте го "Алекса, цел San Disk Внатрешни SSD.".Да се забрза вашиот КОМПЈУТЕР за побрз boot-up и вжештена-брзо игри и графика.Се забрза перформанси за подобар игри и ујп?ниво мултитаскинг со графика?интензивна апликации.Напојува со 3 D NAND технологија, San Disk Ултра 3 D SSD обезбедува зголемена издржливост и сигурност, пламнал последователни прочитајте брзини до 560 MB/s и секвенцијален напишете брзини до 530 MB/s за да нема?почекајте го подигнете?горе, пократки апликација оптоварување пати, и побрзо податоци transfer3. Во прилог на ладилникот, потивко computing, San Disk Ултра 3 D SSD вклучува докажано шок и вибрации?отпор, да се заштитат вашиот диск.Од компанијата која го измислил цврста состојба технологија која го прави SSDs можно, San Disk Ултра 3 D SSD катапулт на вашиот перформансите на нови нивоа.San Disk производи се изградени на највисоките стандарди и ригорозно да се тестираат.Можете да бидете сигурни во исклучителен квалитет, перформанси и сигурност на секој San Disk производ.Овој уред е компатибилен со сервери и низи кои прифаќаат 2.5" 7mm SATA дискови.

Кон својствата

Производи во категоријата