Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Celltreat 229443 Полипропилен Микро Волумен Центрифуга Цевка, Стерилни, 1,5 mL Волумен (Случај на 5000)

Celltreat 229443 Полипропилен Микро Волумен Центрифуга Цевка, Стерилни, 1,5 mL Волумен (Случај на 5000)

DEN 3143.76
 

Производот е достапен
Достапност

Сите цевки имаат матирано означување на место и врежани graduations.Во прилог рамен врвот на капа е лесно да се отвораат и затвораат со една рака.Максимална RCF е 20.000 г за конусна дното цевки и 15.000 g за само-стои цевки.Изработени од високо квалитетни полипропилен.ЦЕВКА MICROCENTRIFUGE 1,5 m L STRL CS5000.

Кон својствата

Производи во категоријата