Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Tomaibaby 6PCS Рерна Knob Покрие Бебе Безбедност за Заштита на Гас Knob Капа Шпорет на Гас Knob Заштитен Прекинувач Капа и Маска за Расадник Кујна Дома Хотел

Tomaibaby 6PCS Рерна Knob Покрие Бебе Безбедност за Заштита на Гас Knob Капа Шпорет на Гас Knob Заштитен Прекинувач

DEN 359.76
 

Производот е достапен
Достапност

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Посебна љубов за децата е безбедноста, шпорет knob брави помогне да се спречи вашето дете од вртење печка и фурна контроли.Направени од високо квалитетен материјал за долготрајна употреба.Дизајн меша во било кој стил на оркестарот.Силен, јасен, пренослив и еднократно.Да се обезбеди заштита од малечки вртење на шпоретот копчиња, не-лепило за инсталација и лесно да се отстрани за чистење.Description If имаш деца и деца околу вашиот дом овие безбедност копчиња се неопходни да ги имаат.Тоа држи вашиот шпорет сигурно се затвори кога не е во употреба и заштита на вашите деца, а целото семејство од пожар, горат и гас течење несреќи во вашиот дом.Тоа е направен од најдобрите одделение пластика на пазарот кој ќе трае многу години.Тоа е отпорни на топлина и никогаш нема да се топи, нула или лесно да се скрши.Функција - Боја : Бела.- Материјал : GPPS.- Големина : Околу 6 x 6 x 4cm.Пакет Including6 x шпоретот knob покрива.

Кон својствата

Производи во категоријата