Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
5 Ниво Жица Чување Полиците и Гаража Организатор со Прилагодливи Израмнување Нога Капи Мулти Слој Изградба Лесно се Соберат Црна Тешки Складирање Shelving Единица(350 к?

5 Ниво Жица Чување Полиците и Гаража Организатор со Прилагодливи Израмнување Нога Капи Мулти Слој Изградба Лесно

DEN 1544.16
 

Производот е достапен
Достапност

Висок Степен На Железо. 【СИГУРЕН висината на жица полиците се прилагодливи во 1-инчен постепено со лизга-ракави, во зависност од вашите потреби.На 5-Пластичен Слој Обложени Железо Полица обезбедува совршено решение за организирање или прикажување на алатки , правосмукалка , плакарот организаторите , додатоци, шминка производи, алатки и многу повеќе.Со мулти-слој изградба, тоа accommodates предмети во различни големини и форми, брилијантно.Отворен дизајн ви овозможува брзо да се извлече еден сакате.Направени со висок степен на железо со пластичната фолија , тоа е тешко сигурен и издржлив.Едноставен модерен дизајн координира и со секој дом и продавница оркестарот стилови.Дополнителни кој силен челик жица изградба, израмнување нога капи , и лесно не-алатка за собрание, со сите потребни компоненти вклучени.Отворени Полици Многу Простор за Складирање се лесни за пристап и одлична за чување на предмети Својата овозможи циркулација на воздухот и намалување на прашина start-up и добро во дневната соба или канцеларија за прикажување на вашите омилени алатки.

Кон својствата

Производи во категоријата