Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Милтон AeroBlade 158-AB24 24 Продолжување Стигнат до Млазницата Удар Пиштол, Моќен Воздух Алатка Филтер, Радијатор и Кондензаторот Почиста

Милтон AeroBlade 158-AB24 24 Продолжување Стигнат до Млазницата Удар Пиштол, Моќен Воздух Алатка Филтер, Радијатор

DEN 1164.00
 

Производот е достапен
Достапност

5x Воздух Јачина – 90 степени струење обезбедува фокусирани висок притисок излез на 24 CFM, 5x обемот на воздухот во споредба со слични производи. 24" Долго Продолжување на Дофат - Може да темелно се чисти и воодушеви остатоци од недостапни филтри за воздух, Радијатор, Кондензаторот, Машина Продавница и Машини од внатре кон надвор и удар остатоци.Издржлив и Лесен Дизајн – Изградена со стабилна 24" индустриски одделение алуминиумски цевки, тешки-должност умре фрли телото и treaded капа конекција, идеален за најтешките апликации.Удобно Палецот Контрола – Лесен и удобен палецот предизвика рачка за ергономски чувствуваат, прецизни воздух се контролира и да се избегне повреда и вирус на вашиот зглоб/арм.Апликација – Одлична за секоја индустрија : земјоделството, градежништвото, автомобилската, индустријата, неподвижна енергија и другите, кој бара моќен, мулти-порта млазници за чистење на Радијаторот, Кондензаторот, Машина Продавница, Машини, Земјоделството и Тешки возила.Совршена алатка за брзо и чисти површини, делови и машини со директна авион на високо-притисок на воздухот (5x воздушниот волумен).Изградена на 24" индустриски одделение алуминиум продолжување цевка и да се заврши со 90° насочен venting дупки обезбедувајќи пристап до недостапни и тешко да се постигне места.Одлична за секоја индустрија : земјоделството, градежништвото, автомобилската, индустријата, неподвижна енергија и другите, кој бара моќен, мулти-порта млазницата кои ги зголемува воздушниот притисок и јачината на звукот за чистење на било предизвик апликација.

Кон својствата

Производи во категоријата