Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Крајната Уши MEGABLAST Преносни Водоотпорен Wi-Fi и Bluetooth Звучник со Hands-Free Гласовна Контрола - Графит

Крајната Уши MEGABLAST Преносни Водоотпорен Wi-Fi и Bluetooth Звучник со Hands-Free Гласовна Контрола - Графит

DEN 7968.00
 

Производот е достапен
Достапност

2 или Андроид 5.Водоотпорен и речиси неуништив : Никогаш не грижете се за да одиме лесен за тоа, вашата музика секогаш ќе биде на точка.Експлозија 360°, интензивно богат звук со неверојатна јасност и длабоко, срце-удар бас, ова Wi-Fi/Bluetooth звучник ќе донесе на вашата музика живот во целосна слава, каде и да го земе.Wi-Fi и Bluetooth вклучено : Користење на Алекса Говорна Услуга дома или во движење, кога сте поврзани на Wi-Fi или мобилен "жешко" место или да стримувате музика преку Bluetooth од вашиот телефон.Никогаш не грижи се за да одиме лесен за тоа.Сега со Алекса built-in, вие и вашиот екипаж, може да експлозијата песни, откријте нова музика, ред takeout, и повеќе, со само моќта на вашиот глас.СЕРИОЗНО ВОДООТПОРЕН И РЕЧИСИ НЕУНИШТИВ - Крајната Уши MEGABLAST е нерамен и сериозно водоотпорен.4 и 5 GHz) мрежи.МУЗИКАТА НИКОГАШ не ЗАПИРА - Крајната Уши MEGABLAST носи Wi-Fi на преносни говорникот партија и се поврзува директно на облак.MEGABLAST е водоотпорен, солиден, и зачудувачки премногу се оди од коктел партија на базен партија со самодоверба и стил.Од туш на базен партија, летото СКАРА да се зима падини–музика секогаш ќе биде на точка.Со до 12 часа на батеријата, тоа носи на вашата музика живот, каде и да го земе. • Уживаат интензивно се богати 360° звук, неверојатна јасност, и во срцето-удар бас каде и да одите • Контрола на вашиот музика hands-free преку далеку-поле за препознавање на глас и Алекса вграден • До 330 ft / 100 m домет на Wi-Fi и 150 ft / 45 m на Bluetooth ви овозможува да се движите низ слободно • MEGABLAST е IP67 оценет и може да се потопува во вода до 1 m за 30 минути • Додавање на нови функции како тие стануваат достапни преку Крајната Уши стан КРАЈНАТА ЗВУК - Нашиот најголем, loudest, и најубавите говорникот сепак, Крајната Уши MEGABLAST е екстремно моќно.Користете Алекса насекаде на вашиот спикер оди, сите што ви треба е Wi-Fi или мобилен "жешко" место.Минимална OS барања се i OS 10.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Само да се каже тоа да го игра со MEGABLAST од Крајната Уши.Аудио Плејбекот поддржани за Bluetooth уреди со advanced audio distribution profile (A2 DP).Dual-band Wi-Fi поддржува 802.Компатибилност - Бара Wi-Fi рутер со 802.Говорникот е IP67 оценет и може да се потопува во вода до 1 m за 30 минути.

Кон својствата

Производи во категоријата