Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
GHFYGCD Убавина Столче Шеф Канцелариски Материјали Медицински Спа Професионални Прилагодливи Подготовка Столче 360 ° Ротирачки Салон Столче 47-59cm 2 Бои (Боја : Темноцрве

GHFYGCD Убавина Столче Шеф Канцелариски Материјали Медицински Спа Професионални Прилагодливи Подготовка Столче

DEN 5510.40
 

Производот е достапен
Достапност

★ Висина прилагодливи : дебела сунѓер-исполнет кожна торба, целосно флексибилен, прилагодлив 12 см за да се исполнат вашите работни потреби. ★ Стабилност и издржливост : Висок квалитет столици се направени од челик, не се завиткани во гумени тркала, сунѓери и кожа.Носат-отпорни, стареење-отпорни, без мирис, прилагодлива рачка висина за да се исполнат работа потреби. ★ Удобно дизајн : задното седиште перница, 360° слободни ротација, безбедност експлозија-доказ гас пол, не се лизга тивко СТП тркала, најлон 5 ноктот, безбедност имајќи тежина 100 KG. ★ Необележани : Медицински не се лизга пет тркала лежишта се дизајнирани да флексибилно ротирање на подот и тепихот, наместо на картички, па можете да потрошите напорен ден. ★ Мулти-функција : 47-59 cm workbench за дом, канцеларија, лабораторија, амбуланта, салон за убавина, салон за убавина, компјутер соба, спа.Висок квалитет на изработка и исклучителен дизајн ги исполни сите ваши потреби.Јас исто така ви посакувам среќен шопинг.Удобно седиште : јасно текстура, едноставен и елегантен изглед, удобно назад, разговор, да се релаксираат, е совршено место за пријатели.Ова е исто така се идеални за пијалаци или вечера.На ергономски дизајн и поместена 360° вртливата дизајн направи стилски и удобно, а оваа модерна стол/столче додава елеганција на секоја соба.Име : Работа Стол / Салон Столче / Прилагодливи База / Мал Стол / Компјутер Стол / Работа Стол / Работа Стол / Прилагодливи База / Мали Вртливата Chair Style : едноставен и modern Color : Кафе , Burgundy Lift : 47-59 cm Applicable да : 60-90cm counter Whether собрание : assembly Material : челик, кои не се обвиткани околу гумени тркала, сунѓерот, leather Detail се прикаже : сунѓерот перница, 360° слободни ротација, метал се справи со приспособување на височината, безбедност експлозија-доказ гас род, не заврши тркала, electroplating 5 канџи, safe товарот 100 KGComplete додатоци и лесна инсталација.Ние обично брод 1-2 дена, испорака 10-18 days About големина : чисто се мери со нас, не може да биде 3-5 СМ грешки, не може да го прифати грешки, ве молиме да обрнете внимание за да purchase About хроматските аберации : На фотографијата е корегира со професионален фотограф и треба да одговара на реалните производ.Сепак, поради осветлување, боја отстапување на екранот може да се различни од реалните на проектот.Ако не го прифати, ве молиме да го купите внимателно.Обично се испраќаат во рок од 1-2 дена и се испраќаат во рок од 10-18 дена.★Service We сме професионални бизнис компанија.aftersale услуги.Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи или услуги, ве молиме испратете и-мејл на Кина.Ние ќе ве контактираме во најкраток можен рок.★Feedback If сте задоволни со нашите производи, ве молиме да обезбеди целосни и точни повратни информации.Вашите повратни информации ни помага да се направи подобро.

Кон својствата

Производи во категоријата