Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
2 парчиња 15268-2RS Топката Имајќи Гума Печат 15x26x8mm за Задната Осовина Велосипед

2 парчиња 15268-2RS Топката Имајќи Гума Печат 15x26x8mm за Задната Осовина Велосипед

DEN 323.76
 

Производот е достапен
Достапност

Имајќи големина : 15mm(ID) x 26mm(OD) х 8мм(W).Топки : Хром челични топки; Тип : Длабоко ритам топката имајќи.Кафез : Челик со висока брзина топки retainer.Затворачи : 2 x гума печат.Пакет се Вклучени : 2 x Имајќи. 2 парчиња 15268-2 RS 15x26x8mm Топката Имајќи Гума Печат За Задната Осовина Велосипед.

Кон својствата

Производи во категоријата