Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Sahaler Бебе Креветчето Постелнината во Собата за Момче Девојки, бебе соба Опремена Листови Бебе Руно Кадифен Ќебе 4 Парчиња Сет (Папрат Лист Бамбус 4 Парчиња во Собата)

Sahaler Бебе Креветчето Постелнината во Собата за Момче Девојки, бебе соба Опремена Листови Бебе Руно Кадифен

DEN 2325.12
 

Производот е достапен
Достапност

СЕТ ВКЛУЧУВА : Бебе се Монтира на Состојба x 1, Железнички Покрие x 1, Руно ќебе x 1, 3 Слој Кавга Здолниште x1; Совршено погодни за бебе момче Руно Кадифен Бебе Ќебе : 35x42inch.ОДГОВАРА на СТАНДАРДЕН КРЕВЕТ : Совршено се вклопуваат стандард душек (52" x 28"), Родово-неутрални дизајн е совршен за монохроматски и модерна расадници;.МУЛТИ-ШЕМА НА НАТПРЕВАРОТ : за Да одберете SAHALER други бебе додатоци се совпаѓа со бојата на твоите очи;.Сите Сезона Microfleece - Супер Мека и Пријатна на Кожата ;Машина Перат. 4 Парчиња Поставени Вклучувајќи : Еден Руно Кадифен Бебе Ќебе : 35x42inch (90cmx105cm) , Еден Креветчето Опремени Лист : 130x70+25cm , Една Кавга Креветчето Железнички Опфаќа : 130x40cm, Еден 3 Слој Кавга Здолниште Руно Кадифен Бебе Ќебе : цела Сезона Microfleece - Супер Мека и Пријатна на Бебето е Чувствителна Кожа.Удобно да се Користи Кога се Спие Или чекалницата дреме.Изгледа Добро, се Чувствуваат Добро и се Мијат Добро.

Кон својствата

Производи во категоријата