Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
CafePress Van Gogh Патот во Шумата Врамени Плочка, Украсни Плочки Ѕид Виси

CafePress Van Gogh Патот во Шумата Врамени Плочка, Украсни Плочки Ѕид Виси

DEN 623.76
 

Производот е достапен
Достапност

Рамка мерки 6" X 6" x 0.5" со 4.25" X 4.25" плочка.Изградена од обоено Cherrywood.Две дупки за монтирање на ѕид.Одличен подарок или лекување на себе си.Ние нудиме 100% пари гаранција за враќање на, па може да се купи со доверба.Вашето задоволство е нашето ветување, и се враќа/размена се прават лесно.Тргна нашиот декоративни керамички плочки во свој стилски обоени дрвена рамка совршен начин да се заврши на декоративни подарок или keepsake.Заоблени рабови и квалитет на градежни направи ова Врамени Плочка крајната ѕид акцент.Рамка мерки 6" X 6" x 0.5" со 4.25" X 4.25" плочка.Изградена од обоено Cherrywood.Две дупки за монтирање на ѕид.УВЕЗЕНИ.Ние нудиме 100% пари гаранција за враќање на, па може да се купи со доверба.Вашето задоволство е нашето ветување, и се враќа/размена се прават лесно.

Кон својствата

Производи во категоријата