Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
ИРВИН менгеме на назад-ЗАФАТ Клешти, Мечување, 10-1/4-Инчен (2078901) , Сино

ИРВИН менгеме на назад-ЗАФАТ Клешти, Мечување, 10-1/4-Инчен (2078901) , Сино

DEN 479.52
 

Производот е достапен
Достапност

Изградена од трајни никел хром челик.Машински вилици за максимална грчевито држејќи се на сила.Анти-краен случај, не се лизга Pro Touch Костец обезбеди удобност, контрола и помалку рака замор.Ова е само алатка треба да работат на метал и дрво мислења.Опис на производот Изградена од трајни никел хром челик.Машински вилици за максимална грчевито држејќи се на сила.Анти-краен случај, не се лизга Pro Touch Костец обезбеди удобност, контрола и помалку рака замор.Ова е само алатка треба да работат на метал и дрво мислења.ИРВИН Алатки менгеме на назад-ЗАФАТ Клешти, Мечување, 10-1/4-Инчен (2078901) На Ирвин менгеме на назад-Зафат 10-1/4-Инчен Мечување Клешти се само алатка што ви треба кога се работи на метал и дрво мислења.На клешти се направени од издржлив никел хром челична конструкција, и функција Pro Touch зафат за удобност и да се намали рака замор.Стр.кога('A').извршување(function(A) { A. на('а : проширувач : toggle_description : за да се префрлате : колапс', функција(податоци) { прозорец.скролувајте(0, податоци.проширувач.$проширувач[0].offset Top-100); }); }); Од Производителот Ирвин Алатки Индустриски 2078901 10-1/4-Инчен Мечување Клешти со Pro Touch Костец.Целосна линија на Ирвин менгеме на назад-Зафат Професионални Клешти, вклучувајќи го и Иновативни Нови Groove Lock Клешти.

Кон својствата

Производи во категоријата