Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
2 Пакет Прилагодлив Клуч Цевка Прилагодлив Клуч Универзален Клуч Отворен Крај Мулти Функција Алатка Јаглероден Челик Мајмун Spanner Водоводџија Рака Алатки 0.6-2.4/14mm-60mm

2 Пакет Прилагодлив Клуч Цевка Прилагодлив Клуч Универзален Клуч Отворен Крај Мулти Функција Алатка Јаглероден

DEN 527.76
 

Производот е достапен
Достапност

Мулти-функционални & универзален клуч собата е совршен за водовод, столарија, механички и градинарски работи.Две универзална клучеви што се прилагодат на голем број на видови на водоводните цевки, завртки и навртки со себе заклучување функција.Зголемена двојно insection дизајн може да заедничка тесно, не е лесно да падне и да не се лизга.Посебни површината електрофореза третман е рѓа доказ.Ергономски рачка, лесен и удобен за користење.Изработени од индустриски квалитет челик со висока цврстина, добра цврстина и голем вртежен момент.Две универзална клучеви што се прилагодат на голем број на видови на водоводните цевки, завртки и навртки со себе заклучување function Made на индустриски квалитет челик со висока цврстина, добра цврстина и големи torque Suitable за цевка/орев демонтажа и монтажа на разни опрема, автомобил, велосипед дома.Идеален за plumbers, electricians и maintainers.

Кон својствата

Производи во категоријата