Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Contigo - 2076624 Contigo Нерѓосувачки Челик Шише За Вода | Вакуум-Изолирани Шише За Вода | Autospout Ashland Студ Шише За Вода, 20 Мл, Од Не ' Рѓосувачки/Нуркање

Contigo - 2076624 Contigo Нерѓосувачки Челик Шише За Вода | Вакуум-Изолирани Шише За Вода | Autospout Ashland

DEN 446.16
 

Производот е достапен
Достапност

За долги дестинации : Пијалаци остане ладна до 12 часа, со Thermalock Вакуум Изолација.Позајмуваат рака : Лесно еден раце пиење.Очи : Чувајте ги вашите очи на задачата при рака со удобен pop-up слама на оваа autospout капак.Почиста пиење : Заштитна spout покрие чува од бруто нечистотии и бактерии.Врзете ја во : Течење доказ капак (кога е затворен) за на пат погодност.Исчисти : Топ рек машина за миење садови капак, рака мие тело.За Подолг Период Пијалоци остане ладна до 12 часа, со THERMALOCK Вакуум Изолација.Позајмуваат Рака Лесно еден раце пиење.Очи Чувајте ги вашите очи на задачата при рака со удобен pop-up слама на оваа AUTOSPOUT капак.Почиста Пиење Заштитна spout покрие чува од бруто нечистотии и бактерии.Врзете ја Во Течење доказ капак (кога е затворен) за на пат погодност.Исчисти – Топ рек машина за миење садови капак, рака мие тело.Доживотна Гаранција.Без разлика дали сте игра одбојка на плажа или slaving над шпоретот во топла кујна, Ashland Студ го прави лесно да се остане хидриран во текот на денот.Не само што ќе ви се пие остане ледените ладна до 18 часа, но вие исто така ќе имаат слободен рака, бидејќи на своите едноставни еден раце работа.Без разлика дали сте игра одбојка на плажа или готвење над шпоретот во топла кујна, Ashland Студ го прави лесно да се остане хидриран во текот на денот.Не само што ќе ви се пие остане ледените ладна до 18 часа, но вие исто така ќе имаат слободен рака, бидејќи на своите едноставни еден раце работа.Дали сте работат до пот или работат во вашата работна маса, треба шише за вода, тоа е случува да остане ладно без разлика што.Напојува со THERMALOCK вакуум изолација, на AUTOSPOUT Ashland Студ Нерѓосувачки Челик Шише за Вода држи пијалаци ладни до 18 часа.Ние омраза протекување колку што и да правите, особено кога тие се доведе до нарушувањето на лаптопи или на состанок белешки.Тоа е причината зошто ние го изведуваше AUTOSPOUT технологија, која ќе го задржи вашето шише за вода од протекување.Само притисни на spout надолу за да се затвори, и вашиот течење-доказ капак е подготвена за on-the-go погодност.Престојуваат хидрирани е толку лесно како притискање на едно копче со AUTOSPOUT технологија.Само притиснете го копчето и вашиот слама spout ќе pop-up — никогаш не сте дури и треба да се земе вашата очите од задачата при рака!.Задржи Ashland Студ од ваша страна, без разлика што, користејќи го приложениот носат јамка за лесно преносливост.

Кон својствата

Производи во категоријата