Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Под Оклоп Playmaker 64oz Шише за Вода Југ, Оградата Кука Рачка, со Заштитен Капак w/ Заклучување Копче, Надворешно Тело за Контрола, За Деца & Возрасните, Сите Спортови, Безб?

Под Оклоп Playmaker 64oz Шише за Вода Југ, Оградата Кука Рачка, со Заштитен Капак w/ Заклучување Копче, Надворешно

DEN 600.00
 

Производот е достапен
Достапност

ИЗОЛИРАНИ – Пена изолирани jug ќе го задржи пијалаци ладни за 12 часа, lockable, течење-отпорни капак, исто така, помага да се задржи spout чистење за свеж пијалок во текот на целиот ден.СУПЕР ГОЛЕМИНА - Нема потреба да се рефил вашиот колба помеѓу сесии или за време на турнири, оваа супер-големина на шишиња со вода ли покриени.ПРАКТИЧНИ - Изградена-во оградата куки држачот за лесно висат-up, означени со унци & milliliters за лесно мерење.Капакот е машина за миење садови безбедно со авто-одвод капа помага во спречување на машина за миење садови puddle.КОНТРОЛА - Не се лизга страна зафат за удобно & обезбеди на чекање, ергономски страна се справи дава повеќе поддршка, кога пиење & сметководствена.ВРВЕН КВАЛИТЕТ – Направени за деца и возрасни, BPA и да Доведе Слободни, совршен за сите спортови, во салата, околу куќата, кампување и повеќе.Димензии : 11.9"H x 6.85"W x 7"D.

Кон својствата

Производи во категоријата