Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Azaginias самолепливи Ѕид Метла и Четка Носители (4PCs) Кујната Гаража Перална Комунални Куки Совршен Дом Организација Рек Организаторите (Сина)

Azaginias самолепливи Ѕид Метла и Четка Носители (4PCs) Кујната Гаража Перална Комунални Куки Совршен Дом Организација

DEN 119.76
 

Производот е достапен
Достапност

【Повеќе Намена Кука】метла носители се лесно да се одржи било која објекти со круг или чудни форми и во различни големини.Овие алатка куките се сигурно голема гаража чување & организација производи за вашиот ефикасна простор за складирање. 【Супер Силен Носителот】На самолепливи метла и род рек ѕид може да се користи на многу рамни површини.На само-лепило база на решетката може да ги поддржи објект што тежи најмногу до 10 килограми!. 【Супер Разноврсна Рек】Овие алатка организаторите се дизајнирани за повеќе организација цели во многу различни ситуации .Тие не се само носители за метла и четка, но исто така и голема организација куки за многу други алатки и прибор. 【Лесно да се Комбинираат】Овие ѕид организаторите ќе ви овозможи да се качи на нив, на било рамни површини.Можете да го користите индивидуално метла носителот сам или да се комбинираат повеќе четка и род носители заедно. 【Лесно да се Качи】Тоа е еднакво лесно да се качи и ослободување на метла куки и Тоа е супер лесно да ги користат овие метла четка носители за повеќе цели.

Кон својствата

Производи во категоријата