Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Lasica M18 Преносни Извор на Енергија w/LED Работа Светлина Замена за Милвоки.со Батеријата Двојна USB Адаптер за полнење 49-24-2371, Компатибилен со Милвоки.со M18 18V Компактен и

Lasica M18 Преносни Извор на Енергија w/LED Работа Светлина Замена за Милвоки.со Батеријата Двојна USB Адаптер

DEN 551.76
 

Производот е достапен
Достапност

【Адаптер Конвертор Функција】Lasica M18 USB полнач за батеријата полнење компатибилен со Милвоки.со M18 18 volt литиум-јонска Компактен и XC Cordless Алатка Батеријата Пакети 48-11-1850, 48-11-1820, 48-11-1828, 48-11-1835, 48-11-1812 и 48-11-1815, конвертирање на вашите M18 батеријата во мобилни напојување на системот. 【USB s во Кутија : 1 Пакет * Lasica M18 USB Извор на Енергија W/LED Светло Компатибилен со Милвоки.со M18 Батеријата (Батерија, Не се Вклучени).Замена за Милвоки.со Адаптер Модел : за Милвоки.со 49-24-2371 M18 Извор на Енергија.Компатибилен со Милвоки.со Батеријата Модел : за Милвоки.со m18 батеријата 48-11-1850for Милвоки.со M18 алатки батеријата 48-11-1850for M18 Милвоки.со батеријата 48-11-1865for Милвоки.со M18 гориво батеријата 48-11-1835for Милвоки.со батеријата M18 батеријата 48-11-1828for Милвоки.со вакуум M18 батеријата 48-11-1862for Милвоки.со M18 вежба батеријата 48-11-1852for Милвоки.со M18 светлина батеријата 48-11-1812for Милвоки.со пила M18 батеријата 48-11-1815. Не само како светлина на работно место, но, исто така, се користи како рефлектори, итни светла.LED Светилка : Голема Помош во Темнина.За вклучување/Исклучување Копче : Contral Светлото.Притиснете го Копчето : Светлина on Press 2nd Time : Brighter Press 3 Време : Трепкачко light Press 4 Време : Цврсти light Long Притиснете : Light off.

Кон својствата

Производи во категоријата