Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
KUNCAN Кабелот за Напојување Продолжување Y Splitter - 2 Начин Штекер Адаптер NEMA 5-15R 1 NEMA 5-15P со 18AWG 300V Plug 1ft 13A

KUNCAN Кабелот за Напојување Продолжување Y Splitter - 2 Начин Штекер Адаптер NEMA 5-15R 1 NEMA 5-15P со 18AWG

DEN 239.76
 

Производот е достапен
Достапност

3 prong САД 5-15 кабелот за напојување приклучокот.Комбинацијата на УЛ безбедност согласност with18 AWG мерач проводници, на висока прецизност внатрешното јадро, мал отпор, добра спроводливост, помалку топлина, и конектори со лиен вирус олеснување обезбедува безбеден и сигурен продолжување на кабелот.Мулти користење на : Работи големо со компјутери, монитори, скенери, принтери, енергетски трансформатори и сите други уреди кои ги користи 3-пински машки-да-женски покровот моќ конектор.

Кон својствата

Производи во категоријата