Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Хексадецимален Кап Завртки 18-8 од не 'Рѓосувачки Челик - 3/8-16 x 2-1/4 PT Количина-25

Хексадецимален Кап Завртки 18-8 од не 'Рѓосувачки Челик - 3/8-16 x 2-1/4 PT Количина-25

DEN 576.00
 

Производот е достапен
Достапност

Хексадецимален Кап Завртки се завртки со рамо во должина подолго потоа 1-1/4".Тие имаат хексагонална главата, со цел да биде раководена од страна на клуч.Попознат како завртки или завртки.Овие завртки се уникатни бидејќи на нивните провира.Хексадецимален кап завртки се целосно навој во пократки должини (обично до околу 1-1/4 инчен, во зависност од гром дијаметар), и делумно навој со рамо под fastener хексадецимален глава во повеќе должини. 18-8 Нерѓосувачки челик хексадецимален кап завртки нуди заштита од временски услови и корозивни средини.Рѓа отпорни во свежа вода средини.За солена вода средини користите 316 од не ' рѓосувачки челик верзија.Хексадецимален Кап Завртки 18-8 од не 'Рѓосувачки Челик - 3/8-16 x 2-1/4" PT Количина-25.

Кон својствата

Производи во категоријата