Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Avery 3271 Некој Топлина Ткаенина Трансфери за DIY Проекти на Светлината Ткаенини -- Направи Сопствени Подароци, Пакет на 6

Avery 3271 Некој Топлина Ткаенина Трансфери за DIY Проекти на Светлината Ткаенини -- Направи Сопствени Подароци,

DEN 206.88
 

Производот е достапен
Достапност

Квалитетни резултати за Професионална, модерен изглед.Ги користите за да го персонализирате вашиот маици, капи, Престилки и дури и Кеси.Дизајниран за употреба на бела/светло-обоени, 100% памук/поли, памук мешавина ткаенини.Боја Shield формула значи бои остане светла, дури и откако ќе бидат измиени.Добиете бесплатно превземање шаблони и клип арт слики од Avery ' s website квалитетни резултати за Професионална, модерен изглед користите за да го персонализирате вашиот маици, капи, Престилки и дури и Кеси дизајниран за употреба на бела или светло-обоени, 100 проценти cott.Avery dennison corporation е глобален производител и дистрибутер на притисок осетлив лепило материјали, облека брендирање етикети и ознаки, RFID инлеи, и специјализирани медицински производи.

Кон својствата

Производи во категоријата