Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Шумата 3130 Тешки Отворено Продолжување Кабелот Моќ, 3 Основи Куќи Распоредени На Секои Три Нозе, 9-Нога 14 - Мерач Продолжување Мозок, 15-Засилувачи, 125-Volts, 1875 W, Идеален З?

Шумата 3130 Тешки Отворено Продолжување Кабелот Моќ, 3 Основи Куќи Распоредени На Секои Три Нозе, 9-Нога 14

DEN 450.48
 

Производот е достапен
Достапност

ТЕШКИ мулти-штекер продолжување кабелот идеален за употреба со тешки алати и машини. 3 МЕСТА рамномерно распоредени на секои 3 нозе ви овозможува да моќ повеќе апарати одеднаш.ВИРУС ПОМОШ приклучете го штити електрични врски за подолг кабелот живот.ИЗДРЖЛИВИ Винил јакна е хемиската индустрија, нафта и отпорни на влага. 9 НОГА, 14 МЕРАЧ кабелот обезбедува 15 засилувачи, 125 volts, и 1875 година watts.Шумата 3130 14/3 STW Продолжување Кабелот со 3-Излез Три-Извор на Моќ Блок, Црна, 9-Нога.Наменети за општа внатрешна и надворешна употреба.Винил јакна е хемиската индустрија, нафта и отпорни на влага.Засилен ножеви помогне да се спречи случајно свиткување или кршење.Дава 3 рамномерно распоредени места.Тешки вирус олеснување штити електрични врски за подолго кабелот живот.Индустрија одобрување : UL Наведени, c UL, ETL наведени, ги исполнува упатствата за БЗР барањата за употреба на отворено.Шумата (R) марката е регистрирана трговска марка на Колман Кабел Inc.Го најде вистинскиот внатрешен или надворешен продолжување кабелот за вас потреби.

Кон својствата

Производи во категоријата