Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Ноќта на вештерките Духот Виси Tres Украси Пријателски Дух за Дома Двор Отворено Партија Резерви(2 Парчиња)

Ноќта на вештерките Духот Виси Tres Украси Пријателски Дух за Дома Двор Отворено Партија Резерви(2 Парчиња)

DEN 383.76
 

Производот е достапен
Достапност

【Пакет】2 парчиња ноќта на Вештерките духот виси : вклучувајќи и се смеат и се соочуваат со лепење јазик од што може да се залепи на дрвја и столбови според моделирање барања.Димензиите на секој дух закачалка околу 47.2 x 46.6 инчи. 【Како да се користи?】Едноставно се наведнуваат во внатрешноста на жици или можете да се откажам од дрвото.Грбот и опашката може да се наведнат за да се заврши околу дрвото екстремитети/гранки,светилка пост и пред тремот. 【Премиум Материјали】 Сите предмети се рачно изработени.На Hallowmas дух виси е направен од еден обложени ткаенина со жица core внатре.Овие жичен ткаенина дух се пријателски и не е страшно, но дефинитивно се додаде дека ноќта на Вештерките допир. 【Широко се Користи】Погоден за ноќта на Вештерките партија затворен отворено украси,двор,потрошувачка цевка,дрвја,јарболот,светилка пост,пред тремот колумна,windows,итн.Тие се, исто така, на фестивалот/housewarming подарок за вашите пријатели или соседи. 【Обновливи】Овој сет на виси духови можат да се употребуваат, и само треба да се чува во суви почетокот, по употреба.Ве молиме бидете сигурни да се откажам нив на дрвото и се зацврсти на нив за да се избегне да биде воодушевен.Само чувајте ги подалеку во суво место за следната година. 【Широко се Користи】Погоден за ноќта на Вештерките партија затворен отворено украси,двор,потрошувачка цевка,дрвја,јарболот,светилка пост,пред тремот колумна,windows,итн.Тие се, исто така, на фестивалот/housewarming подарок за вашите пријатели или соседи.

Кон својствата

Производи во категоријата