Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
SXFYGYQ Лесни Двојна Функција Количка за Електрична инвалидска Количка (20A Li-Ion Батерија), Моторните Пати Моќ Тркала Стол со Количка за Backrest и Обратен Потсетник

SXFYGYQ Лесни Двојна Функција Количка за Електрична инвалидска Количка (20A Li-Ion Батерија), Моторните Пати

DEN 2927.76
 

Производот е достапен
Достапност

★ Лесни виткање инвалидска количка без демонтирање.На електрична инвалидска количка набори во 5 секунди и е многу компактен за да се вклопи во повеќето мали стебла.Има рачка под седиште за лесно да го дигате прстот. ★ Свитлива и проширува педали, стигнале контролер база, со голем капацитет во задниот џеб, свитлива backrest и обратен reminder (потсетник). ★ Повеќето Економија целосно алуминиумска легура енергија инвалидска Количка со Полимер Li-ion батерија пакети(20 A).Тоа доаѓа со 2 единици на моќни 320 W мотори на многу разумна цена. ★ Џојстик контроли со прилагодливи брзина и, исто така, на рог копчето.Контролите можат да се менуваат или да се страна во зависност од корисниците. ★ На потпирачи за раце може да се крева нагоре, па можете да се поблиску до маси и полесно да се префрлите.Таа, исто така доаѓа со монтажни и перат седиштето & backrest покрие што е многу важно за лична хигиена.Погоден за NADAENMFFeature : Automatic инвалидска Количка е Опремен со 360 степени водоотпорен универзална интелигентни Џојстик за лесно контролирање на Џојстикот Може да се Монтираат на Левата или Десната Рака Остатокот Рака Почива Може да се постави на дневен ред на Двете Страни за Лесно Страна Пристап до Седиштето Висок Квалитет на Литиум Батерија што се Добива До 18+ Милји во Возење Растојание.Мала тежина Енергија инвалидска Количка користи авион одделение алуминиум рамка повеќе полесни и издржливи.Материјал : алуминиум легура Вкупна должина : 98cm Вкупна ширина : 67cm Вкупна висина : 93cm Должина по виткање : 73cm Ширина по виткање : 42cm Укината висина : 73cm Мотор моќност : 320 W x2 Предни тркала : 8 инчи солидна Задните тркала : 24 инчи солидна ontroller : интелигентни универзална контролер Максимална Брзина:8 км/Час носивоста : 120kg време на Полнење : 6-8 часа Полначот : 24 V20 A Вкупната Тежина : 39 кг(заедно со батерија пакети) Милји На плаќање : до 18-25 км, во зависност од теренот и корисникот тежина Овој пакет вклучува : количка x1 Потсетување : големината е мерени рачно, ќе има некоја грешка од околу 1-2cm, ве молиме обратете се на вистинскиот производ за детали.

Кон својствата

Производи во категоријата