Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
HTVRONT Црна Топлина Трансфер на Винил Ролс - 12 x 20ft Црно Железо на Винил за Кошули, Црно Железо за Сите Машина Машина - Лесно да се Намали & Плевел за Занает Топлина Винил

HTVRONT Црна Топлина Трансфер на Винил Ролс - 12 x 20ft Црно Железо на Винил за Кошули, Црно Железо за Сите

DEN 479.76
 

Производот е достапен
Достапност

【 ЛЕСНО ДА се НАМАЛИ & ПЛЕВЕЛ и ТРАНСФЕР 】Нашите црна топлина трансфер на винил ќе заштедите време што ќе може отпад за секоја слика или писмо, бидејќи може да се намали и плевел лесно преку дизајни само право.Железо на винил црна е осетлива на температура и притисок, што може да биде топлина пренесени на било т-маица лесно. 【 ГОЛЕМА STICKINESS 】Нашите црна винил е прилично леплива, тие се придржуваат до ткаенина беспрекорно и се задржа и во мијат без исчезнува, пилинг и попуштат.Дома перат-ometer тест : 40 степени, повеќе од 50 пати,30 мин./време.Вашите дизајни на нашата црна топлина трансфер на винил ќе се задржи на иста боја и да не може да падне дури и по повтори перење циклуси. 【 КОРИСТАТ ШИРОКО & ЕКО ПРИЈАТЕЛСКИ 】Вашата кошула, tote торби, спортски, престилки, шапка и перница, која се користи за нашите црно железо на винил, направи да се издвоите од толпата.Преносот на топлината винил ролни се погодни за спортски mesh ткаенини, Памук, полиестер и памук мешавина, lycra/spandex, текстил итн.Нашиот црн преносот на топлината винил материјали се SGS заверена еко-пријателски и се безбедно да се носат. 【 12 инчи x 20 Метри Ролни 】Нашите железо на винил ролни мерка 12"x 20ft се лесно и практично да се намали во различни големина на уметноста дизајни или логоа или букви и совршен за 12x12" и 12x24" сечење душеци.Нашите винил се компатибилни за сите машина машини. 【 Го ПЕРСОНАЛИЗИРАТЕ ПОДАРОК 】Добар избор за Божиќ, ноќта на Вештерките и годишнини подарок за вашето семејство или љубовник.Мислам, кои не сакаат забава новата маица?И со преносот на топлината винил, лесно ќе можете да се прилагодите тоа да биде нешто лично што тие ќе сакаат.Ако не сте 100% задоволни со црна топлина трансфер на винил, ве молиме да бидат слободни да контакт.HTVRONT HTV РОЛНИ КЛУЧНИ КАРАКТЕРИСТИКИ : .

Кон својствата

Производи во категоријата