Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
HANKN 2 Пакет Екран Заштитник Случај Компатибилен со Обратно 2, Мека TPU Целосна Покриеност Заштитна Маска Браник Рамка Обратно 2 Smartwatch (Сребрена x 2)

HANKN 2 Пакет Екран Заштитник Случај Компатибилен со Обратно 2, Мека TPU Целосна Покриеност Заштитна Маска Браник

DEN 191.76
 

Производот е достапен
Достапност

Пакување Вклучува : 2 парчиња Екран Заштитник Случај за fitbit обратно 2 Само.Посебна Предност : во Споредба со традиционалните случај, ние обновено на дизајн : Вие не треба да се исклучите вашиот види бенд кога се полни, само да се исклучи овој случај, многу лесен и удобен, и случајот ќе не падне во вашата секојдневна употреба.Премиум Материјал : Направен од висок квалитет на TPU, мека и тенок.Заштитете го вашиот fitbit обратно 2 од гребнатини, капка, се судрат и така натаму. Во 99% високо ниво на транспарентност, уште одговорно да го допрам со овој случај покривање на вашите smartwatch.Целосна Пред Заштита : На Обратно 2 заштитни случај со екран заштитник.Тоа може ефикасно да се заштити види екранот и четири рабовите на штрек.Да се чува далеку од нула, да се загрози, судир или други штети.Широка Примена : Дизајн за обратно 2. Многу лесно да се стави на и полетување.Вашиот не треба извадете ги види бендот потоа се полни.Ве МОЛИМЕ ИМАЈТЕ во предвид : ве Молиме користете сува крпа за да ја исчистите ако вода, пот, влага добива под случај како тоа може да влијае на допир одговорност.Компатибилен со : Обратно 2 Направи од висок квалитет издржлив материјал, да даде одлична заштита.Спречување на Гребење, испакнатини, маснотии и отпечатоци итн.Овој Случај е направен од TPU, тоа е издржлив.Овозможува лесен пристап до сите функции, без да се отстрани случај.За вашиот Watch да се создаде моден стил.

Кон својствата

Производи во категоријата