Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
KateMelon Свадба Додатоци Прстен Носител Перница, 8-Инчен, Паун Plume

KateMelon Свадба Додатоци Прстен Носител Перница, 8-Инчен, Паун Plume

DEN 479.76
 

Производот е достапен
Достапност

Прстен перница е убав начин да се донесе вашата свадба прстени по aisle.Бел сатен прстен перница со кралска сина и тиркизна сатен панделки, бисер adornments, и опашот пердув акценти. 8 x 8-инчен перница е само право големина.Врските се одржи прстен во место.Kate Melon е лидер во врвен квалитет свадба залихи за повеќе од 10 години.Со семејството и пријателите, кои се собраа да го прослават брак, Прстен Носител прошетки по aisle вршење на прстени кои ќе го симболизираат овој ден.Дали вашиот Прстен Носител ќе биде носење на вистински прстени или знак копирате, изберете Прстен Перница ви се љубовта.Карактеристики и Факти : Повод : Свадба Теми : Градина Тема Сезони : Пролет, Лето, Есен, Зима Боја : Бела Покривање Ткаенини : Сатен Разубавувањето : Пердув, Бисер, Rhinestones Прстен Перница Големина : 8" × 8" (20 x 20 см) Нето Тежина : 0.15 kg Испорака Тежина : 0.2 кг Пакување : Подарок Кутија.

Кон својствата

Производи во категоријата