Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Clairefontaine 96007C Pastelmat, залепени, 24x30cm, 24 x 30 cm, Избрани Бои

Clairefontaine 96007C Pastelmat, залепени, 24x30cm, 24 x 30 cm, Избрани Бои

DEN 892.80
 

Производот е достапен
Достапност

Големина на подлога - 24 x 30 cm.На хартија во рамките на подлога е 360 gsm.Трудот е погодна за сите сува техники, олово, sanguine, јаглен и повеќе.На хартија е исто така погоден за сува пастели.Рампа содржи 12 листови во бои бела, сиена, кафеава, антрацит.Опис на производот Clairefontaine 96007 C Pastelmat, залепени, 24x30cm, 24 x 30 cm, Избрани Бои Сет Содржи : 1x Pastelmat влошки.

Кон својствата

Производи во категоријата