Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Labcon 3012-870-000 Микро центрифуга Цевка, PP, 1.7 mL, Не-Стерилни, Природни

Labcon 3012-870-000 Микро центрифуга Цевка, PP, 1.7 mL, Не-Стерилни, Природни

DEN 587.04
 

Производот е достапен
Достапност

Произведени од страна на : Labcon.Направен во сад.Тип на производ е цевка.На Тип на производ е Микро центрифуга цевка, PP, 1.7 Ml, не-стерилни, природни.Земја на потекло сад, производител на овој производ е Labcon.

Кон својствата

Производи во категоријата